Cannot find 'empty' template with page ''

Вам вже виповнилося 18 років?

На жаль ви не можете зайти на сайт varvarbrew.com

Так
Ні
Початок історії

Все почалося з мрії. Добре, будемо відверті: все почалося з келиха пива (хто б сумнівався). Пива, звареного кимось іншим.


Мрійте нахабно. З розмахом. Безсоромно. Завжди мрійте про велике. Ми почали з малого, бо, власне, єдине, що ми мали на початку цього всього — це зухвала мрія. У нас не було обладнання, тому перше наше пиво народилося зовсім в іншому місті і в геть інших чанах. Але крок за кроком ми наближали цю мрію, і невдовзі до нас з Білої Церкви приїхала наша і лише наша повністю вручну зібрана броварня. Ми встановили її на території колишньої лісопилки — звідси і назва нашого фірмового бару — і продовжили гонитву за мрією.


Сьогодні у нас є, і ми цим невимовно пишаємося, нова броварня, схожа на центр управління космічними польотами. Не думайте, що ми позбулися нашої першої і любленої маленької броварні, ні, у нас на неї, ви правильно думаєте, ВЕЛИКІ плани. І ми і далі мріємо з розмахом. Ми лише хочемо розділити цю мрію про краще пиво, про щире задоволення від цього напою, про строкату і різноманітну пивну культуру — розділити її з вами.

Заснування
Травень 2015
Перше варіння
Червень 2015
Відкриття
Серпень 2015
Пальмова гілка
Жовтень 2015
Новий цех
Червень 2016
Пивоварня зараз
Липень 2016
Команда
Вакансії
Реєстрація
*Oбов'язкові поля