Cannot find 'empty' template with page ''

Вам вже виповнилося 18 років?

На жаль ви не можете зайти на сайт varvarbrew.com

Так
Ні
01
Set of Lore
0.33

Lore - це історія, легенда, переказ, і ось наша колективна збірочка історій. Чистий - Lore це Imperial Gose, а ще у нього було бизько 17 варіантів, з яких ми ледь зупинилися на трьох. І ми пропонуємо обрати тобі, яким буде наступний Lore. У сеті: чистий Lore, Lore of orange & rosemary - з апельсином і розмарином, Lore of horseradish & lime - з хріном і лаймом, Lore of cucumber & celery - з огірком, лаймом і селерою. Який тобі до вподоби найбільше?

OG 18% ABV 7,2% IBU 9
Смакує: мікс за участі апельсину, розмарину, хріну, лайму, селери, огірків
Найкраща температура: 8-10°C
Можливі поєднання з їжею:
Доступне в:
Купити
-
+
шт.
Domosid
0.33

Тут кажуть, скоро відкриють заклади, але от транспорт не відкриють (у нас принамні), тому ще трохи доведеться посидіти вдома. І є спосіб зробити це сидіння приємнішим. У лютому ми - ще не усвідомлюючи, що все так буде нині - поїхали в гори і заїхали в гості до друзів на Ципу. Ну а там келих за келихом, і понеслася - чиста вода, хмелі Amarillo, Cascade, Centennial, Pekko, оце всьо по класиці, 50 IBU. От і пиво до нас вже доїхало, і готове поїхати до вас, а ви поки ще посидьте вдома.

OG 13,5% ABV 6% IBU 50
Смакує: легкі фруктово-хвойні відтінки, виразна, але неагресивна гіркота
Найкраща температура: 8-10°C
Можливі поєднання з їжею: ідеально поєднується з карантином
Доступне в:
Kohaty
0.33

Тут можна і без історій, все очевидно - назва новозеландського хмелю Kohatu настільки схожа на "кохати", що так все і лишилося. Соковитий, фруктовий ІРА, наче щойно з літнього уявного ринку, де і червоні ягоди (суниця? порічки?) на ятці поруч, і тропічні стиглі фрукти, і цитруси притулилися. На підтримці цього буяння - Azacca і Mosaic.

OG 16,5% ABV 6,5% IBU 18
Смакує: червоні ягоди, тропічні фрукти, цитруси
Найкраща температура: 8-10°C
Можливі поєднання з їжею: фруктовий салат, курячі рулетики в беконі, панакота
Доступне в:
Switch
0.33

Цей перемикач - з роботи на відпочинок (ну ок, на карантині хтось теж працює), зі звичного пива на щось цікавіше, з одного стилю на другий. Пиво, яке не вимагає від тебе зусиль, щоб його любити і насолоджуватися, легкий АРА з трійком хмелів - Chinook, Mosaic, Equinox - на драйхопі, сонячним кольором і легким непрозорим натяком на сучасні підходи до охмелення.

OG 13,5% ABV 5,7% IBU 20
Смакує: яскравий цитрус і хвойний післясмак
Найкраща температура: 8-10°C
Можливі поєднання з їжею: карбонара, грильований ананас, лимонні тістечка
Доступне в:
Купити
-
+
шт.
TestDrive
0.33

Тест-драйв - це проба чогось нового, перевірка, варіація туди, варіація сюди. Чи мені це подобається? Чи хочу я продовжити далі? Хочемо, щоб цей питкий і не надто агресивний ІРА став тест-драйвом і м'яким входженням для тих, хто ще не куштував охмеленого пива або не любить надто виразної гіркоти. Хоча, пити його можна і просто так, навіть знаючи, що вам до вподоби, першим пивом вечора.

OG 13,3% ABV 5,6% IBU 25
Смакує: акуратний трав'яно-цитрусовий профіль, легкий, сухий
Найкраща температура: 8-10°C
Можливі поєднання з їжею: курячий бургер, кіш лорен, павлова з лісовими ягодами
Доступне в:
Купити
-
+
шт.
Fog
0.33

Ми довго збиралися зварити щось щільне, густе, насичено охмелене, що огортало б м'яким серпанком рецептори і не відпускало з тропічного полону. Щоб було так, що аж в очах паморочиться і мутніє від задоволення. Щоб хай весь світ зачекає, поки я в цьому тумані. Власне, ось вона, ця спроба, разом із Citra, Ella, Galaxy і Mosaic. Тропічна міць і краса. Принаймні, крізь неї нічогісінько не видно.

OG 18.3 ABV 8.3 IBU 10
Смакує: насичені тропічні фрукти, хмелева соковитість, зігріваюче тепло алкоголю
Найкраща температура: 8-10°C
Можливі поєднання з їжею: гостра піца, азіатські страви, тарт татен
Доступне в:
Купити
-
+
шт.
Black Bean
0.33

Цей наш трошки Малевич - Black Bean - народився за випуску під чорну-чорну п'ятницю з чорними-чорними бобами тонка, який просто перевернув уявлення, яким може бути стаут. Ці чарівні боби комусь нагадують сушену вишню, комусь корицю, комусь ваніль і все це одночасно. І це, либонь, наше перше пиво, яке з супер-маленької партії виросло у повторні випуски, і все це завдяки вашим відгукам. Тому це у повній мірі і ваше пиво.

OG 26.5% ABV 11% IBU 40
Смакує: насичений какао, шоколад, ваніль, кориця
Найкраща температура: 10-12°C
Можливі поєднання з їжею: самостійно чи з шоколадними тортами
Доступне в:
Купити
-
+
шт.
Smooth Jazz
0.33

Головний настрій цього пива створюють Citra, Amarillo і Cascade - три кити революційного пивного руху - хоча, про те, який же ж хміль мав найбільший вплив на розвиток пивної індустрії, можна довго сперечатися. Але ми цього не плануємо. Цей світлий ель поєднує в собі й олд-скульне охмелення уже класичними американськими ароматичними хмелями, й нові віяння - пшеницю і лактозу для округлого і приємного тіла. І як окремі інструменти, вони прекрасно поєдналися у цій мелодії.

OG 12.8% ABV 4.8% IBU 18
Смакує: тропіки, грейпфрутові ноти
Найкраща температура: 8-10°C
Можливі поєднання з їжею: риба на грилі, курячі шашлички, чизкейк
Доступне в:
Купити
-
+
шт.
Double Dragon Milk
0.33

Подвійна версія нашого Dragon Milk з чипотле. А якщо ви не знали чи не пам'ятаєте, то чипотле - це такий висушений на диму гострий перець халапеньо. Посилили ми переважно міцність, тому спокійно, він все ще не випалює рецептори (ну, на наш смак, принаймні). І ситуативний дисклеймер: ні, алкоголь і перець не допомагають проти вірусів, але і не заважають цій боротьбі теж. Миємо руки і зберігаємо спокій.

OG 22,8% ABV 8,3% IBU 18
Смакує: зігріваюча перчинка і алкоголь, кавово-палені ноти
Найкраща температура: 10-12 C°
Можливі поєднання з їжею: рагу, печене м'ясо, хачапурі
Доступне в:
Купити
-
+
шт.
IсторIя пива у комIксах
0.33

Якщо історія видається вам сухою і нудною наукою, то історія пива такою точно не буде, особливо у коміксах! Пориньте у глиб віків, дізнайтеся, яким було перше пиво, коли в нього почали додавати хміль, як лагер став найбільш споживаним пивом світу, які кроки пивоварного процесу та який складник за що відповідає. Все це легко, доступно і весело! Особливо під келих пива ;) Пречудовий подарунок чи годне доповнення домашньої бібліотеки, перекладене нашою колегою Ланою Світанковою.

OG від вгаданої до виміряної найточнішими приладами ABV від безалкоголки до найміцніших в світі IBU від 0 до екстремальних значень
Смакує: смачні і свіжі факти про ваш улюбений напій
Найкраща температура: кімнатна
Можливі поєднання з їжею: найкраще - з келихом пива
Доступне в:
Купити
-
+
шт.
Mavka
0.33

Наш колаб з британцями Siren, якого ми так довго чекали. Перша Mavka народилася неподалік Лондона, а це її київська сестра. В цьому пиві злилися їхній Broken Dream і наш Caribbean Dream, тільки у більшому масштабі. Насичений імперський портер з кавою і кокосом, при чому каву нам обсмажили друзі з місцевої палярні.

OG 30% ABV 11.3% IBU 50
Смакує: глибокий кавово-шоколадний смак, відтінки кокосу
Найкраща температура: 12-14°C
Можливі поєднання з їжею: витримані тверді сири, чорний шоколад чи самостійно
Доступне в:
Купити
-
+
шт.
Confessions
0.33

Confessions - це не лише освідчення (як і годилося б до сезону), але й зізнання. Зізнаємося, що надихалися на це пиво червоним вином. Саме тому в його складі і виноград, і винні дріжджі, і навіть на американському дубі витрмали його трохи. Ну і докинули трохи зізнань команди. Наприклад, Антон, наш головний пивовар, зізнається, що любить народну музику. Олена, наша повелителька маленьких звіряток, зізналася, що насправді хотіла стати поетесою. Артем з відділу продажів у садочку діставав рибок з акваріума, але був упійманий на гарячому з руками у водоростях. Лана боїться темряви. А Дмитро зізнався, що решту життя хоче прожити з Юлією, і запропонував їй руку і серце. І вона погодилася!

OG 17.1% ABV 8.9% IBU 7
Смакує: сухий, танінний, легка фруктова кислинка
Найкраща температура: 10-12°C
Можливі поєднання з їжею: тверді сири, шоколад, морепродукти
Доступне в:
Mangotrix
0.33

Ми не пропонуємо вам обрати червону чи синю пігулку, ми пропонуємо пірнути у море манго і хмелю - Citra, Amarillo, Mosaic, Simcoe - потужного, яскравого DIPA, який ми зварили разом з колегами з польскої пивоварні Browar Raduga. Анджей великий шанувальник кінематографу, як і наш Василь, тому не обійшлося без реверансу. Цю версію ми зварили у січні в Києві, а польский варіант - у грудні під Варшавою. Ми цією співпрацкю задоволені, а ви?

OG 19% ABV 8% IBU 63
Смакує: солодке тропічне манго, виразний хміль
Найкраща температура: 8-10°C
Можливі поєднання з їжею: карі, гострі реберця, фруктові тарти
Доступне в:
Samurai`s Daughter Sake version
0.33

Зізнаємося чесно: наробити кілька сестер нашій "Доньці самурая" ми збиралися уже давно, але то чай підібрати не могли, то рису цікавого не знайшлося, а тут просто все склалося само собою. Ми уже працювали і з винними дріжджами, і з шампанськими, ну і тут - для саке. Інших варіантів, що зварити, взагалі не виникало. Щоб не заступати тонкий аромат цих дріжджів, ми не додали імбир. Вітайте молодшу сестру, саке-версія.

OG 13.3% ABV 4,7% IBU 12
Смакує: легкий, свіжий, квітковий
Найкраща температура: 6 C°
Можливі поєднання з їжею: суші, сашимі, свіжі фрукти
Доступне в:
Winter Tea
0.33

На це пиво нас надихнули зимові фруктові чаї, варіантів яких - як борщу, легіон. Але калиновий виявився надто хардкорним навіть для нас, тому зупинилися на обліпихово-імбирному, тому, що рекомендують від застуд і решти мікробів. Яскравий сплеск фруктової кислинки і легка пряність імбиру (додали на холодному етапі, щоб не перетворювати на варений імбир, який ми не дуже любимо) - ось вона, жовтогаряча пляма цієї зими. Навіть якщо вона вирішила прикинутися не зимою.

OG 13,4% ABV 4,9% IBU 15
Смакує: ягідна кислинка, фруктовий, пряність імбиру
Найкраща температура: 8-10°C
Можливі поєднання з їжею: печена курка, класичний чизкейк
Доступне в:
Rad Quad
0.33

Інколи назви у пива з'являються ще задовго до його готовності, якесь отримує його в процесі, а інколи, як у цому випадку, ніхто поняття зеленого не має, як називатиметься пиво, до першої дегустації. Коли ми тримали най-найперший келих цього пива після технічних замірів і уже знали його міць, аж самі здивувалися результату. Цей квадрупл вийшов яскравим і небезпечним, з прихованим алко, моцним багатим тілом і типовим бельгійським профілем. Маємо нахабну думку, що трапісти б схвалили. Тому і назвали Rad - "крутий". І лише потім помітили, що назва переставляється в "квадрат", що цілком може описувати стан голови, після надмірного вживання такого пива, тож пильнуйте.

OG 22% ABV 11.4% IBU 25
Смакує: пряний аромат, багата солодовість, тепло алкоголю
Найкраща температура: 12-14°C
Можливі поєднання з їжею: насичнені м'ясні рагу, вялене м'ясо, яблучний пиріг
Доступне в:
DIPAzone
0.33

Citra, Mosaic, Ella - ця трійця і потрійне охмелення (гаряче і двічі холодне) одним махом виносять вас у зону турбулентності, точніше DIPA. Округлий, щільний, але з виразним хмелевим профілем, повним цитрусів і тропічних фруктів, це майже ідеальний порятунок цієї сірої і холодної пори року, коли всі думки про те, щоб швидше все закінчити і вже давай після свят, а свята треба пережити. Ось вона, твоя хмелева пігулка.

OG 19.8% ABV 8.4% IBU 24
Смакує: стиглі тропічні фрукти, цитруси, щільне тіло, легке тепло алкоголю
Найкраща температура: 8-10°C
Можливі поєднання з їжею: карі, гостра локшина, грейпрутовий мармелад
Доступне в:
Schaum
0.33

Якщо ви звернете увагу на те, що це найлегше пиво, яке ми колись робили, то це правда, але за мету ми мали інше. Цей берлінер вайсе, який ми вирішили робити серією з різними фруктами, має крім всього лактозу для тіла і насичення азотом для ще фантастичнішої, оксамитової консистенції. Саме цю технологію ми і хотіли випробувати - не азотний кран, а насичення пива в процесі. І от за цю пишну, вершкову піну і назвали ми його Schaum, "піна" німецькою, все-таки родом з Берліна. Але годі технологічних подробиць, вірте нам - воно прекрасне.

OG 8.8% ABV 2.8% IBU 7
Смакує: фруктовий, легкий, оксамитовий
Найкраща температура: 6°C
Можливі поєднання з їжею: фруктові тарти, молоді сири
Доступне в:
Kvitka
0.33

DOK Brewing такі ж шалені експериментатори, як і ми. Цікавий малопоширений стиль? Давайте його сюди. Незвичайні складники? Несіть! Так ми і привезли їм українського меду, а вони нам - бельгійського, й у квітні в Генті, а в серпні у Києві заклали насіння цих тропічних квіток. Тропічний стаут - досить цікаве відгалуження класичних міцних експортних стаутів, які добралися до тропіків і стали популярними там, у видозміненому вигляд. На нових землях стиль пустив коріння і підтягнув нові джерела цукрів для дріжджів, тростинний цукор, патоку і так далі. Виходило досить міцне, але при тому не важке пиво. А ми про нього згадали і змусили розквітнути під у дбайливих руках українсько-бельгійської групи садоводів-любителів.

OG 17.7% ABV 8% IBU 27
Смакує: шоколад, какао, медові ноти
Найкраща температура: 8-10°C
Можливі поєднання з їжею: м'ясо на грилі, кокосове печиво
Доступне в:
W5
0.33

А це черговий кузен наших інших W-сезонів, який цього разу приміряв на себе малинові шати. Соковита насичена малина з ферми неподалік Києва напуває його літнім солнцем і створює враження легкої фруктової солодкості. У нашій W (wild) - серії ми варимо сусло, як годиться, з різними зерновими, на початку там веселяться сезонні дріжджі, а потім ми підсипаємо туди дикості (ну дика ж серія) - трошки бретів, але без фанатизму. А далі - багато любові і часу, вся ця весела компанія і пиво зріють не менше року, і в результаті маємо суху, ледь пряну, хрустку базу, яку ми прикрашаємо чимось, чи лишаємо чистою.

OG 11,7% ABV 6.4% IBU 22
Смакує: фруктовий, малиновий, пряний
Найкраща температура: 8°C
Можливі поєднання з їжею: мадальони з ягідним соусом, каре ягня, шоколадний торт
Доступне в:
W4
0.33

А наша W (wild) - серія потроху росте. Ми варимо сусло, як годиться, з різними зерновими, на початку там веселяться сезонні дріжджі, а потім ми підсипаємо туди дикості (ну дика ж серія) - трошки бретів, але без фанатизму. А далі - багато любові і часу, вся ця весела компанія і пиво зріють не менше року, і в результаті маємо суху, ледь пряну, хрустку базу, на яку ми підвісили кілька відер вишні. Якщо ви в дитинстві допомагали збирати вишні бабусі в селі, цей спогад обов'язково випірне з глибин пам'яті за келихом W4.

OG 12,7% ABV 7% IBU 22
Смакує: сухий, фруктовий, терпкуватий, освіжає
Найкраща температура: 8°C
Можливі поєднання з їжею: кролик у вишнях, молоді сири, вишневі пиріжки
Доступне в:
ESBetter
0.33

Що за стиль такий Extra Special Bitter? Насправді, ще до появи терміну "світлий ель", так називали світле пиво, щоб відрізнити його від іншого, темного майлда, який був солодшим. Дуже довго бітером називали розливне світле пиво, ми можемо заглиблюватися в історію безкінечно, але повернемося до сьогодення. Назва бітер зовсім не означає, що ця британська классика дуже гірка, зовсім ні. Ми уже колись варили ESB, але що буде, якщо дістати британський солод, той самий легендарний Maris Otter, британський хміль - класичний East Kent Goldings, і зварити на них бітер? Буде ще кращий бітер. ESBetter.

OG 11.5% ABV 4.5% IBU 25
Смакує: м`який, помірно гіркий, зернові, хлібні ноти
Найкраща температура: 10°C
Можливі поєднання з їжею: рагу, овочевий пиріг, пісочне печиво
Доступне в:
Blisss
0.33

Це пиво для нас стало новою віхою розвитку. Це перший рецепт, який ми розробили спеціально для запуску нашої баночної лінії, і одразу вирішили, що це має бути щось легке і літнє, але не позбавлене смаку і хмелевої (в усіх сенсах) радості. Назва прийшла в голову після пробіжки, коли ти повертаєшся додому, приємно втомлений, зі свіжими думками і спрагою, і тут у холодильнику тебе чекає баночка чогось не надто алкогольного, але смачного. І тут зійшлося все: звук "сссс", який робить баночка, коли її відкриваєш, легкість, і радість, і щастя. І це все - Blisss. ПС. бігати не обов'язково, але можна поєднувати приємне з корисним.

OG 9,5% ABV 3,7% IBU 12
Смакує: легкий, свіжий, тропічно-цитрусовий
Найкраща температура: 8°C
Можливі поєднання з їжею: легкі закуски, салати, молоді сири
Доступне в:
Paradigm
0.33

Paradigm - це не лише сорт хмелю з далекої Мічіганщини, це ще й "приклад, модель, зразок". Ми хочемо, щоб такі спільні сорти, як цей, зварений з добрими друзями з Saugatuck Brewing Company і Сільпо, стали прикладом і відбувалися частіше. Щоби всі пивовари могли знайомити з чимось новим вас, щоб несли звістку про Україну в світ, врешті решт, кожна така зустріч пивоварів - це весело і цікаво. Цього року ми зварили кислий ІРА, терпкий, грейпфрутовий і трохи хвойний.

OG 12% ABV 4,6% IBU 54
Смакує: мочені яблука, виноград, грейпфрут, легкі відтінки хвої
Найкраща температура: 8-10 C°
Можливі поєднання з їжею: сири з блакитною пліснявою, чізкейк
Доступне в:
Eldoradist`
0.33

Що за назва така дивна, спитаєте ви. Звісно, у кожного пива має бути своя історія, якийсь прихований сенс у назві, ми і правда збиралися вигадати щось про загублене місто (чи імперію?), бо охмелили це пиво на холодному сортами Eldorado і Equanot. Але врешті-решт день був якийсь такий хороший, і так радісно було на душі, що назва пива з'явилася сама собою, без легенд про таємні міста, скарби, бо ось воно, наше золото, ось вона, наша Ельдорадість. Більше радості, більше хорошого пива.

OG 12.2% ABV 5.4% IBU 30
Смакує: свіжий, легкий, тропічний, цитрусово-анансовий
Найкраща температура: 8-10 C°
Можливі поєднання з їжею: курячий бургер, легкі закуски, лимонний пиріг з меренгами
Доступне в:
Mist: Sabro
0.33

Як кажуть, все нове - це добре забуте старе. Ми вирішили повернутися до не такого вже й старого, але файного Mist, але вдягнути його в нові одежі. Прибрали ваніль, але прикрасили хмелем Sabro, який за обіцянками селекціонерів, надає пиву кокосових відтінків. Завжди ж цікаво на власному досвіді помацати всі ці нові штучки, які невпинно ростять нам селекціонери - на полях хмелю і ячменю, вчені у лабораторіях - з мікроскопами і новими штамами дріжджів. А цікавість (а не лінь, ми впевнені) рухає світ уперед.

OG 12.5% ABV 5.3% IBU 10
Смакує: тропічний, округлий, фруктовий, кокосовий
Найкраща температура: 8-10 C°
Можливі поєднання з їжею: білі ковбаски, курячий бургер, ванільне морозиво
Доступне в:
Handshake 2.0
0.33

Кажуть, через 5 рукостискань ми знайомі з усім світом. Нам вистачило одного - на фестивалі з пивоварами Ollenaut, щоб сталася перша українсько-естонська колаборація. Звісно, що це балтійський портер. В цьому пиві зустрілися складники обох країн (наприклад, українська журавлина) і спільна любов до хорошого пива. В Естонії у лютому ми зварили легшу, більш питку версію, а у березні в Києві - міцнішу, щільнішу, тому це друга версія Handshake. Можливо, колись станеться третя, але не будемо поки що загадувати наперед. Ну, Terviseks! як кажуть естонські колеги, будьмо!

OG 21.4% ABV 7.5% IBU 30
Смакує: темні сухофрукти, хлібні відтінки, легка фруктовість
Найкраща температура: 10 C°
Можливі поєднання з їжею: томлені реберя, тфтелькі в журавлиновому соусі, шоколадне печиво
Доступне в:
Feel the beet
0.33

Цієї весни ми справджуємо свої давно плекані ідеї, так само як пиво на березовому соку, ми давно хотіли впихнути у пиво борщ. Можливо, не весь набір складників, але хоча б частинку. І нарешті, спільними зусиллями з колегами з Underwood brewery ми це зробили. Один колір цього дива чого вартий, просто мрія якась. Гозе, солонувато-пряний кислий ель, видався нам найкращою базою для печеного буряка, а додаткової пікантності йому дає рожевий перець. Ну практично борщ. Можна навіть сказати, що і сметана почасти в ньому є, завдяки лакто. Чуєте цей кулінарний ритм?

OG 12% ABV 5% IBU 10
Смакує: солений, пряний, солодкаво-кислуватий
Найкраща температура: 8-10 C°
Можливі поєднання з їжею: салат з грінками, печені з чорносливом реберця
Доступне в:
Luscious
0.33

Інколи, знаєте, хочеться, щоб надміру смаку, щоб мед і ложкою, щоб "я вдягла все найкраще одразу". Тому ми взяли все найкраще, що у нас було, наприклад кокос (ми любимо кокос, і ви любите, ми знаємо), шалено ароматні какао-боби (ніякого цукру, чисте какао), ваніль (ммм, ці оксамитово-пестливі пахощі), і запхали все це в імперський стаут. От щоб нічого не бракувало, щоб було розкішно, по-багатому, щедро. І назвали це відповідно - Luscious.

OG 24% ABV 9% IBU 52
Смакує: насичений шоколадний, випічково-ванільний
Найкраща температура: 10-12 C°
Можливі поєднання з їжею: нащо вам щось іще?
Доступне в:
W3
0.33

Подовження нашої W-серії довгограючих сезонів триває. Цей випуск довго чекав на можливість з вами зустрітися, і щоб додати цій довгоочікуваній події яскравості і бульбашок, ми наостанок докинули маленьким звіряткам яблучного соку. Ви ж знаєте, що всякий цукор (навіть той, що білий у кубиках, але ми зараз про фруктовий) дає дріжджам їжу, а нам алкоголь і бульбашки. Отакий симбіоз пивоварів і грибів. Але повернемося до пива. Це сезон, а значить сухий, трохи пряний і легкий, як літній світанок.

OG 11,6% ABV 6% IBU 22
Смакує: сухий, трохи пряний, перець, різнотрав'я
Найкраща температура: 8°C
Можливі поєднання з їжею: пряні страви, фруктові тарталетки
Доступне в:
Smoking Bo
0.33

Скучили за Бо? А ось і третя обіцяна серія пригод нашого балтійського пірата. Як справжній моряк Бо курить люльку, і ми не могли не скористатися з цієї нагоди і не вигадати щось цікаве. Брют балтійський портер настояний на тютюні - чому ні? Звісно, у пиві у нас не такий міцний, як той, що курить Бо і яким може розігнати всіх морських чудовиськ, адже ми хоч і любимо експерименти, але всьому має бути своя межа.

OG 16.5% ABV 8.7% IBU 8
Смакує: сухий, кавово-палений, танінний, деревний
Найкраща температура: 10-12 C°
Можливі поєднання з їжею: BBQ, горіховий грильяж
Доступне в:
White Stripes
0.33

Нам всім інколи не вистачає білих смуг у цьому смугастому житті, ось тримайте ще кілька. Супер сезонна, одноразова атракція, яку наші пивовари замислили вже давно, і ось все зійшлося — березове пиво. Багато соку, солод - ячмінний, пшеничний і житній, сезонні дріжджі, трошки родзинок і дрібочка весняної магії точно покращать навколишню реальність хоча б трошечки. Хотіли ще бруньок докинути, але лишили як є.

OG 10,7% ABV 5.3% IBU 11
Смакує: сухий, пряний, рустикальний
Найкраща температура: 8-10 C°
Можливі поєднання з їжею: грильовані сендвічі, легкі салатки з радіккіо чи цикорієм, морквяний пиріг
Доступне в:
Triple Tipple
0.33

Продовжуємо традицію великоднього пивоваріння у напрямі монастирських пив, і цього разу це буде трипл. Хай його історія не така глибока, як прийнято вважати - насправді, трапісти назвали своє пиво триплом лише 1956 року, а не кілька сторічь тому. Але це сухе, пряне пиво, що нагадує про свіжі луки, так всім сподобалося, що стиль підхопили, примножили і плекають і понині. І ми теж дістали абатських дріжджів і приєдналися. Наш потрійний келишок до Великодня. Всім гарних свят!

OG 18% ABV 9% IBU 20
Смакує: сухий, пряний, солодовий, трав'яний
Найкраща температура: 10-12 C°
Можливі поєднання з їжею: запечене м'ясо, пряні страви, кекси
Доступне в:
Bo in Brazil
0.33

Ну, з Бо ви вже знайомі, а це продовження його піратських пригод. Попутний вітер куди дме, туди й несе нашого відчайдуха, то цього разу прибило його до берегів Бразилії. Bo in Brazil - брют балтійський портер, витриманий на трісці амбурани, екзотичного дерева, яке зараз дуже популярне у крафтових пивоварів регіону. А тепер, завдяки невтомному мандрівнику Бо і нашим вічно цікавим пивоварам, про нього дізнаєтеся і ви.

OG 16.5% ABV 8.7% IBU 8
Смакує: сухий, кавово-палений, спеції, кориця, ваніль
Найкраща температура: 10-12 C°
Можливі поєднання з їжею: в'ялене м'ясо, шоколадний торт
Доступне в:
Unhazed
0.33

Уже третій рік поспіль ми вшановуємо, підкреслюємо, голосно розповідаємо про любов жінок до пива. Цього разу ми робили це разом з 10ма нашими шанувальницями і ще сотнями людей в рамках Pink Boots Brewing Day - всесвітньої спільної варки пива, в якій взяли участь 320 пивоварень з усіх куточків Землі. Unhazed- ом ми вкотре хочемо хоч трохи розвіяти морок уявлень про те, що жінки пива не люблять, або люблять лише солодке, або що там ще про жінок і про пиво кажуть. Люблять. Варять. П'ють. Вірте нам та їм. Легкий сесійний непрозорий ІРА з супер-свіжим спеціальним блендом хмелів (Loral, Glacier, Mosaic, Simcoe і Sabro). Доброї і свіжої весни всім нам.

OG 10% ABV 3.5% IBU 15
Смакує: тропічні фрукти, цитруси, насичений хмелевий смак
Найкраща температура: 8-10 C°
Можливі поєднання з їжею: фруктові салати, біла риба, молоді сири
Доступне в:
Irish Coffee
0.33

З якого боку підійти до історії цього пива... Хоч і Святий Патрик не варив пива сам (існують різні версії, як звали його пивовара) але нікуди він вже не подінеться від репутації покровителя Ірландії та пивоварів. Тому і цього року хотіли вшанувати традицію чимось відповідним. А що може бути більш ірландським, ніж сухий ірландський стаут, витриманий на трісці, замоченій в ірландському віскі? Цього разу ми об'єднали свої пивоварні зусилля з Tullamore Dew, і принесли вам цю Ірландію в келиху в якості офіційного колабу. Можна було назвати його "Субмариною", але хай все буде чинно, тим паче, що і з кавовими нотами, і з зігріваючими тут все гаразд, тому Irish Coffee. І хороша ж кава!

OG 10.5% ABV 4.3% IBU 30
Смакує: кавовий, сухий, з зігріваючими нотами - як кава по-ірландськи
Найкраща температура: 8-10 C°
Можливі поєднання з їжею: пиріг чабана, меренги
Доступне в:
Bo Swensson
0.33

Bo Swensson - це балтійський пірат, відчайдух і мандрівник. Любить люльку, добре поїсти і дивитися на зорі з палуби свого корабля. Ви ніколи не чули про балтійських піратів? О, скільки ще невідомого ховає в собі історія і нестримна фантазія. Чому фантазія - бо Бо такий само вигаданий персонаж, як і стиль "брют балтійський портер". Але це не означає, що його не має існувати, якщо таких раніше не було, еге ж? Це перша серія про нашого Бо, яких очікується ще дві.

OG 16.5% ABV 8.7% IBU 8
Смакує: сухий, кавово-палений, стримані темні сухофрукти
Найкраща температура: 10-12 C°
Можливі поєднання з їжею: рагу, пепер-стейк, сирні пончики
Доступне в:
Snakebite
0.33

Символізм яблук просто неохопний, але ми цього разу вирішили не занурюватися у міфологію, легенди і символізм, а просто знов поекспериментувати. І ніщо не тішить нас так, як робота з місцевими складниками й місцевими виробниками. Ще у жовтні ми зварили це пиво, в яке до бродіння додали 100 літрів соку яблук Спартан прямого віджиму, що виросли на фермі неподалік Києва. Шампанські дріжджі залюбки все це смачне спожили і перетворили на щось абсолютно ні на що не схоже. А Snakebite... Це так коктейль з пивом і сидром називається, теж десь родич.

OG 14% ABV 7,4% IBU 10
Смакує: пряний, сухий, прикидається родичем хефевайценів
Найкраща температура: 8-10 C°
Можливі поєднання з їжею: салати, запечена птиця
Доступне в:
Dragon Milk
0.33

Чіпотле - це такий висушений на диму гострий перець халапеньо. А Dragon Milk - це наш мілк стаут з чіпотле. Цей дракон не випалює все пекучим вогнем, а дуже ніжно зігріває на післясмаку, а копченість чіпотле дає димку подиху цього звіра. Те, що треба, для зимних вечорів, коли зігріватися чимось міцним не хочеться, а вигнати холод кортить. Працює чарівно. Дракони ж вони магічні істоти. Навіть, якщо приручені в келиху.

OG 19% ABV 6% IBU 30
Смакує: димок, зігріваюча перчинка, кавово-палені ноти
Найкраща температура: 8-10 C°
Можливі поєднання з їжею: рагу, печене м'ясо, хачапурі
Доступне в:
X-mas Ølen
0.33

Цього молодшого, різдвяного брата нашого "оленя" ми зварили з нашими шанувальниками на початку грудня. Що в ньому різдвяного? Ще більше ялівцю, мандаринова цедра - зі свіжочищених мандарин, і дрібка хмелю мандарина баварія. Справжня нордична казка, всім, кому засмакувала попередня версія, точно сподобається

OG 13% ABV 4.5% IBU 0
Смакує: хвойний, фруктовий, мандариновий
Найкраща температура: 8 C°
Можливі поєднання з їжею: дичина, запечена форель, цитрусове желе
Доступне в: