Cannot find 'empty' template with page ''

Вам вже виповнилося 18 років?

На жаль ви не можете зайти на сайт varvarbrew.com

Так
Ні
01
Phantom Cake
0.33

Фантомний торт. Торт-привид. Торт Шредінгера. Торта тут немає, але неможливо відкараскатися від думки про нього: ваніль, горіхи, вершки, шоколад. Щільний, ароматний, насичений, солодкий, але щелепи не злипаються. Десять видів солоду, стручки ванілі, арахіс, лактоза, на гіркоті Магнум, але його там годі й шукати. Хай їй грець тій дієті, всім солодкого! Вгадаєте, про який торт ми думали, коли робили це?

OG 24% ABV 10,5% IBU 10
Смакує: кава, шоколад, арахіс, вершкова окуглість, м'яке тепло алкоголю
Найкраща температура: 12 C°
Можливі поєднання з їжею: самостійно або з фруктовими тортами
Доступне в:
Flat Red
0.33

Пивом з кавою не те щоб дуже здивуєш. Але якщо ретельно і довго зважувати всі за і проти, і нарешті, зійтися на базовому пиві, підібрати під нього кавове зерно, обсмажити його з думкою про майбутній смак напою, обрати спосіб приготування, перевірити чотири різних сорти, зупинитися на одному, а потім крок за кроком шукати ідеальні пропорції інших складників - ризикнемо припустити, що так у нас не заморочувався з пивом і кавою ще ніхто. Цей Flat Red - пивне прочитання авторського кавового напою Вадима Грановського Flat Red з гранатовим і апельсиновим соком, втілене ним і командою Varvar brewery на базі червоного Brut IPA.

OG 13.5% ABV 5.2% IBU 15
Смакує: сухий, фруктовий, кава, гранати, цитруси
Найкраща температура: 10 C°
Можливі поєднання з їжею: інжир в шоколаді, чизкейк
Доступне в:
Stopover
0.33

Стоповер - це довга пересадка під час подорожі літаком з одного міста в інше. Коли Вагнер Фальсі з бразильскої пивоварні Daoravida летів з Мілана до Риму, у нього вийшов 26-годинний стоповер у Києві, і так народилася перша бразильсько-українська колаборація з пивом у суто бразильському стилі Catharina Sour, стиль і спосіб варіння були бразильські, а фруктовий компонент - українським, яким став свіжий місцевий виноград. Бразилія + Україна через Італію(хоча насправді історія включає ще й Британію), вчергове переконуємося, що пиво і направду єднає людей.

OG 12,5% ABV 5.5% IBU 8
Смакує: свіжий, фруктовий, кислуватий
Найкраща температура: 8°C
Можливі поєднання з їжею: легкі закуски, сендвіч з куркою, свіжі фрукти
Доступне в:
La Calabaza
0.33

Кожного року приходить ця пора, коли все навколо захоплює La Calabaza. Та сама calabaza, що колись прийшла з Мексики, а в Ірландії отримала прізвисько Jack-o'-lantern, хоча згадують його раз на рік. Але яке б походження назви і свята не було, для нас гарбуз - це в першу чергу сезонний складник пива, вдячний складник, бо його можна додати у будь-яке пиво, без жодних обмежень фантазії, а який пивовар того не любить? І щороку страшно цікаво, яка ж ідея прийде до сезону гарбузів. Цього року зустрічайте двоюрідного брата Splash, якого "охмелили" не хмелем, а печеним з корицею гарбузом і акацієвим медом.

OG 15% ABV 6% IBU 15
Смакує: пряний, солодкавий, тривалий післясмак пирога
Найкраща температура: 10°C
Можливі поєднання з їжею: запечене м'ясо, пісочне печиво
Доступне в:
Rouge
0.33

Rouge - молодший брат нашого Brut IPA i кузен минулорічного Redember, який об'єднав усе найкраще від обох: сухість, ігристість, фантастичний колір, приховані фруктові нотки. Це справжній святковий настрій у келиху, як рожеве шампанське, як феєрверки, як веселий гомін і дзенькіт скла, а хмелі Calista i Pacific Gem додають йому свіжих ягідних нот, які ще більше наближають це пиво до ігристих вин. У вас є любитель таких, який не здогадується, що пиво теж можна полюбити? Приводьте його до нас.

OG 13.5% ABV 7% IBU 15
Смакує: сухий, ігристий, фруктовий
Найкраща температура: 8 C°
Можливі поєднання з їжею: легкі закуски, молоді сири
Доступне в:
Ølen
0.33

Норвезькі дріжджі, карпатський ялівець, київський хміль — це наш північний Ølen, норвезький фармхаус, загадкове пиво далеких сільських нордичних пивоварів. Вони варять øl – пиво - на ялівцевій воді, з мінімальною кількістю хмелю і квейком, спеціальними локальними дріжджами. Відколи ми дізналися про такого цікавого звіра, хотіли його зварити, і от нарешті зібрали всі складники. От і дізнаємося, що пили давні скандинави. Хоча, може не такі вже й давні, бо варять і досі.

OG 13% ABV 4.5% IBU 0
Смакує: Солодовий, зерновий, цитрусовий, ялиновий
Найкраща температура: 8 C°
Можливі поєднання з їжею: дичина, печена картопля, пундики
Доступне в:
Captain Rozsil
0.33

Старший брат O'Gurke, наш перший експеримент з "трилітровими баняками", той, що був колись лише Captain Salt+Tomato уже зовсім виріс і з одноразового статусу перейшов у постійно-сезонний і фестивально-рятівний. Ім'я його саме знайшло, як назвали його розсолом, так і буде відтепер і назавжди.

OG 12,2% ABV 5% IBU 10
Смакує: квашені помідорки, кислуватий, солоний
Найкраща температура: 6 C°
Можливі поєднання з їжею: самостійно або з будь-якими стравами, до яких пасує квашена помідорка
Доступне в:
Transatlantic Flight
0.33

Коли дві пивоварні зустрічаються і вирішують щось робити разом, то інколи страшенно важко вирішити, що з саме цікавого утнути. Але не цього разу. Багатий досвід зі стаутами у Saugatuck помножений на любов до молочного стаута Varvar, от і виходить стаут в квадраті, тобто імперський молочний. Майже місяць листувань, доба варки, ще трохи підготовчих робіт, трошки магії єднання і любові до пива. Як там нині кажуть, "розбудіть своїх внутрішніх любителів солодкого і відкрийте горизонти смаку". А якщо серйозно, просто отримуйте задоволення від роботи трьох команд і багатьох людей - Saugatuck Brewing Company, Beermasterday від Сільпо і Varvar Brewery.

OG 23% ABV 8.8% IBU 15
Смакує: насичений і шоколадно-кавовий, округлий смак
Найкраща температура: 10 C°
Можливі поєднання з їжею: витримані сири, паштети, гострі крильця, шоколадний торт
Доступне в:
Et Tu, Brute
0.33

І ти, Брут? Зітхнемо - і ми теж не втрималися і взялися за цей новий (здається, наразі найсвіжіший) тренд, який кинувся у категорично інший від хейзів бік, якщо ті соковито солодкі, то цей ІРА - сухий-пресухий, легкотілий, але не менш ароматний завдяки дуету Citra та El dorado. Бути чи не бути брюту?

OG 14% ABV 7.5% IBU 15
Смакує: свіжий, ігристий, тропічно-квітковий
Найкраща температура: 8 C°
Можливі поєднання з їжею: салат з рибою, легкі закуски, чизкейк
Доступне в:
Купити
-
+
шт.
Mist
0.33

Коли влітку доходять перші абрикоси, гілки гнуться під їх вагою, а стиглі плоди підставляють свої трохи пухнасті щічки ранковому сонцю, чиї промені пробиваються крізь ранковий серпанок... А ні, це ж інша історія, і в ній немає абрикосів. Але неможливо втриматися від думок про них, коли тримаєш келих нашого Mist, цей колір, і навіть в ароматі щось подібне вчувається, але це більше про ранковий туман, справді, ніж про фрукти, бо в цьому мілкшейку їх немає, лише лактоза і трошки ванілі.

OG 20% ABV 7.3% IBU 5
Смакує: солодовий, ванільний, фруктові відтінки
Найкраща температура: 8 C°
Можливі поєднання з їжею: грильована курка, салатка з апельсинами, чизкейк
Доступне в:
Doppio Effect
0.33

Що буде якщо об'єднати ідею та зусилля одного пивовара з досвідом і ретельністю другого? Буде подвійний ефект. І це саме той випадок. Рецепт-переможець минулорічного конкурсу пивоварів від Lizard the Brewer отримав втілення на нашій пивоварні. Глибокий, палений, насичений, несамовитий експеримент з лактозою, медом і кавою вийшов у люди під назвою Doppio Effect, і кращої назви в усіх сенсах марно шукати. Бадьоритиме. Гарантуємо.

OG 20% ABV 8,4% IBU 100
Смакує: насичено кавовий, палений, горіховий
Найкраща температура: 10 C°
Можливі поєднання з їжею: стейк, ребра BBQ, шоколадний торт з полуницею
Доступне в:
O`Gurke
0.33

Ця божевільна ідея про бабусин трилітровий баняк огірків не давала спокою нам уже довго, і нарешті ми таки зважилися. Огіркова версія нашого Captain Salt уже отримала кодове ім'я Капітан Малосол і радує не лише любителів дивного пива, але й відкриває очі і горизонти всім, хто хоч раз наважиться його скуштувати. Огірок додали свіжий, як сама ідея.

OG 12,2% ABV 5% IBU 10
Смакує: огірки, кислуватий, солоний
Найкраща температура: 6 C°
Можливі поєднання з їжею: бігос, устриці, курка на грилі
Доступне в:
W1
0.33

Майже 9 місяців тому ми зварили два сезони, дали їм диких дріжджів і лишили визрівати. Щоправда, в одному був виноград, а другому підклали акацієвий мед, але зайвої солодкавості ви там не знайдете, майже нічого не лишили уперті дріжджі, які з'їли практично весь цукор. Свіжий, хрусткий, сухий, трошки неприручений сезон для літа. Як ми і хотіли. І поаплодуємо нашим дизайнерам, які вирізали нам літери зі справжніх сот.

OG 14% ABV 7.2% IBU 25
Смакує: сухий, зернові нотки, медові відтінки без солодкавості
Найкраща температура: 10°C
Можливі поєднання з їжею: грильована птиця, голандський сендвіч з оселедцем
Доступне в:
W2
0.33

А хто це такий дикий, неприручений і несвійський, сухий, зброджений в нуль? Це наш перший реліз з дикої програми, на яку ми перевели нашу маленьку пивоварню. Брети, самостійно ізольовані дріжджі, все найцікавіше і найнеочікуваніше - тут. Коли ми обіцяли сюрпризи на цей рік, ми не жартували. Вся лінійка називатиметься W - скорочено від "Wild" - дикий, і тут ми плануємо розійтися на повну. Щоправда, швидко то не буде, вся ця дичина потребує часу для розвитку. І першим вийде сезон з виноградом, а невдовзі буде і його медовий брат.

OG 14% ABV 6,6% IBU 25
Смакує: сухий, сінний, фанковий, трохи фруктовий
Найкраща температура: 8°C
Можливі поєднання з їжею: легкі салатки, холодні сендвічі, пісочне печиво з джемом
Доступне в:
Brett-a-Porter
0.33

Відколи у нас з`явилися перші бочки, нам муляло бажання зробити щось міцне, темне, кисле. Абсолютно нетипове і горизонторозширювальне. Тому ми взяли міцний портер, познайомили його з бретами і запхали в бочку, щоб він там трохи полежав, набрався чогось. І він то і зробив. Це пиво для відважних підкорювачів нових вершин, але ж усі ми з вами такі, еге ж? Ще не зовсім висока мода, але вже поруч.

OG 21,5% ABV 9,5% IBU 30
Смакує: темні фрукти, палена кава, винна кислинка, легка деревність
Найкраща температура: 12°C
Можливі поєднання з їжею: самостійно або з витримании сирами
Доступне в:
Irish Nut
0.33

Лепрекона нашого пам'ятаєте? Замість горщика з золотом ми дали йому горщик арахісу (бо нам про нього уже стільки разів нагадали, що аж соромно стало) і тепер це абсолютно новий підвид міфічних істот. Чи жує цей лепрекон постійно арахіс, замість того, щоб курити люльку? Влаштовує капості чи навпаки допомагає лущити горіхи? Хто знає. Міфічні персонажі живуть власним життям, навіть якщо ти їх сам вигадав.

OG 12% ABV 4,6% IBU 29
Смакує: арахіс, карамель, печиво
Найкраща температура: 8°C
Можливі поєднання з їжею: BBQ, смажена качка, грильяж
Доступне в:
Smoke on the wort
0.33

Колись, давно-давно, майже весь солод був копченим, бо сушився димом з відкритого вогню. Щойно солодарі винайшли спосіб бездимного сушіння й обсмаження, усі підхопили моду і про копчене пиво забули надовго (не в Бамбергу, але то інша історія). Нинішнє ж покоління пивоварів витягує з історії і в чан заторний все, що можна, і про копчений солод теж згадали. Ми зварили свою версію міцного шотландського елю з використанням солоду, сушеного на шотландському торфі, і поєднали традиційне й не дуже. Вийшло по-дорослому. Любителі димних віскі оцінять.

OG 22% ABV 9.3% IBU 20
Смакує: насичений копчений, щільний, карамельний
Найкраща температура: 10-12 °C
Можливі поєднання з їжею: в'яленина, молоді сири
Доступне в:
Pink is new Black pepper
0.33

З якого боку підступитися до цього пива? По-перше, його зварили шанувальниці пива (згідно настанов нашого пивовара), і для нас це була одночасно велика честь, радість і відповідальність, продемонструвати, що пивом цікавляться всі, незалежно від статі. Та й чого ж не цікавитися прекрасним напоєм? За стиль обрали сезон, свіже сухе пиво зазвичай з виразним перцевим профілем, за який часто-густо відповідають спеціальні дріжджі, але подеколи і перець. І щоб підкреслити цю пікантність, ми додали рожевий перець, який насправді не перець, а родич кардамона, тому пекти не буде. Буде просто гарно, і точно засмакує і любителькам, і любителям незвичного. Бо пиво, воно для всіх.

OG 12% ABV 5,8% IBU 23
Смакує: легкий, сухий, типові ноти сухої трави, цитрусів, перцеві нотки
Найкраща температура: 8 °C
Можливі поєднання з їжею: напівтверді сири, фруктові тарталетки
Доступне в:
Grizzly
0.33

Як там кажуть, пивоварів хлібом не годуй, лише дай новий стиль спробувати? Не будемо казати, що це неправда, бо ось він, новий невідомий звір - гризет. Згідно легенд, це пиво вкритих сірим пилом бельгійських шахтарів і гризеток у сірих сукнях, що подавали цей свіжий ель, який тамував спрагу і заходив келих за келихом. Зварили і ми собі цей пшеничний, досить охмелений, як на бельгійців, і легкий-легкий - уже час - ель і назвали звіра "Грізлі". Добрий і лагідний під весняним сонечком, а не злий і невиспаний.

OG 7% ABV 3,5% IBU 20
Смакує: свіжий, сухий, з виразними хмелевими нотами і пряними відтінками
Найкраща температура: 8 °C
Можливі поєднання з їжею: салатки і холодні нарізки, сирний сендвіч, яблука в тісті
Доступне в:
Portoprune
0.33

Ми все не вгамуємося зі спільним творінням (бо це надзвичайно приємно, чого ж від такого відмовлятися) і представляємо ще одне спільне з пиволюбною спільнотою пиво - результат запропонованих ідей і голосування. Ви хотіли портер з чорносливом, ми зварили портер з чорносливом і автором ідеї. Ні, автора ідеї в пиво не додавали, він допомагав нам у процесі. Потрійно вчорносливили: і перед вірпулом, і на бродіння, і на дозрівання.

OG 14% ABV 6% IBU 30
Смакує: сухий, легкий, з нотами кави, чорносливу
Найкраща температура: 8 °C
Можливі поєднання з їжею: копчена їжа, овочевий пиріг, шоколадний торт
Доступне в:
Påskebryg
0.33

Традиція монастирського пивоваріння сягає корінням глибоко і широко в історію і географію, і не лише щоденного, а й святкового. Найбільш знаним було пиво до Великоднього посту, яке варили і в Німеччині, і в Бельгії, і в Голландії - там воно називалося переважно Lenten beer, а у скандинавів було Påskebryg - великоднє пиво. При чому воно могло бути світлим, темним, зі спеціями, але переважно, досить міцним, щільним і поживним. Наша варіація все ж ближче до бельгійської традиції, але чому не поєднати все в одному пиві.

OG 18.5% ABV 7,5% IBU 30
Смакує: Карамель, солод, сухофрукти
Найкраща температура: 10 °C
Можливі поєднання з їжею: ковбаски і паски, зрозуміло
Доступне в:
APA Pekko
0.33

Ще один з братів сингл-хопів на хмелі від ADHA - Американської асоціації розвитку хмелярства, карликовому сорті Пеко, названому на честь фіно-естонського бога полів і врожаїв. До врожаїв поки що далеко, а от засівати поля саме час, і новітнім агрономам це пиво б засмакувало, свіже, легке, з тонкими квітковими нотами і натяками на цитруси.

OG 14.5% ABV 6% IBU 40
Смакує: Тропічно-фруктовий аромат, натяки на ананас і грушу, помірна хмелева гіркота
Найкраща температура: 8°C
Можливі поєднання з їжею: Пиріг чабана, запечені овочі
Доступне в:
Leprechaun
0.33

Чого лише не розповідають про лепреконів, і що вони підступні і хитрі, і що це тихі старигані, що люблять пробратися в льох з вином і тихо його там цьмулити, і що вони виконують три бажання, і що володіють горщиком золота або принаймні, знають, де його заховано, і що вони вправні музики. Точно лише одне - це найвідоміший символ Ірландії, ну хіба що конюшина може позмагатися. Наш Лепрекон точно задовольняє одне бажання - випити файного червоного ірландського елю.

OG 12% ABV 4,6% IBU 29
Смакує: легкий, питний ель з карамельними і печивними солодовими нотами
Найкраща температура: 8°C
Можливі поєднання з їжею: паштети, печена птиця, іриски
Доступне в:
Splash
0.33

Постійний пошук, нескінченні експерименти, питання до себе - це наш шлях. Фонтан ідей, сплеск допитливості, вибух цікавості - це все наш пивовар, який взяв і не поклав хміль на гіркоту, але сипнув мішок на вірпул і драйхоп. В результаті офіційний розрахунок - 0 ІВU, а вся фруктова міць Mosaic, Simcoe, Amarillo, Ekuanot - грає у ароматі і смаку. Ви не повірите своїм рецепторам. Так і назвали - "сплеск". Смаку й емоцій.

OG 13.5% ABV 6% IBU 0
Смакує: фруктови, цитрусовий аромат і смак з ненав'язливою хмелевою гірчинкою
Найкраща температура: 8°C
Можливі поєднання з їжею: Грильована птиця і риба, вершкове морозиво
Доступне в:
APA Jarrylo
0.33

Все, втомилися від зими, будемо закликати весну, тим паче дозрів наш новий сингл-хоп APA Jarrylo. Цей американський хміль закидають і для гіркоти, і для аромату, і в чистому вигляді хмелярі обіцяють ноти бананів і спецій, достоту як у німецького хефевайцена, але у пиві цей тезка золотокосого бога весни й родючості проявляється ягодами і фруктами. І вийшов майже під всім відоме свято. Ці дріжджі щось знали.

OG 14.5% ABV 6.2% IBU 40
Смакує: Ягідно-фруктовий аромат, помірна хмелева гіркота
Найкраща температура: 8°C
Можливі поєднання з їжею: Запечена форель чи лосось, ягідні пироги
Доступне в:
APA Pacific Gem
0.33

Pacific Gem - це АРА, який направду можна назвати сингл-хопом, адже цей насичений новозеландський хміль ми використали і на кип'ятінні й на холодному охмеленні. Тим паче, нам було страшенно цікаво дізнатися, як проявить себе цей хміль, який грає найрізноманітнішим набором ароматів, як запевняють хмелярі, дубові ноти, чорні порічки, цитруси, ягоди, перцеві ноти і землисті відтінки. Що ж насправді вийшло? А це вже варто перевірити самостійно.

OG 14.5% ABV 6.2% IBU 40
Смакує: Виразна хмелева ягідність, цитрусовість, суниці
Найкраща температура: 8°C
Можливі поєднання з їжею: Курячі нагетси, гостра локшина, ягідний чізкейк
Доступне в:
Prost!
0.33

Prost! Cheers! Будьмо! Що б не вигукували, якою б мовою, за келихом пива - значення завжди зрозуміле, і це прекрасно, бо пиво, хороше пиво єднає і не визнає мовних кордонів. Цей щільний, насичений вайценбок ми варили майже 26 годин разом з очільником пивоварні German Kraft Beer, розташованої в Лондоні. Чому вайценбок, спитаєте ви? Класичні ниви ваблять нас не менше за експерименти, насправді, і коли є шанс повчитися цьому у профі, нащо відмовлятися. Тим паче, будь-яка колаборація - це завжди купа веселощів.

OG 15 ABV 6,8 IBU 21
Смакує: повнотілий, пшеничний, банани, гвоздика, карамельні ноти
Найкраща температура: 10 C°
Можливі поєднання з їжею: німецька класика - брецлі, сосиски, рулька
Доступне в:
Snowflakes
0.33

Наш маленький новорічний секрет (який більше не секрет) ми ніжно назвали "Сніжинками" і зібрали докупи за допомоги цілих трьох штамів дріжджів. Першими за роботу взялися дріжджі, які ми вивели з винограду, потім - пивоварні, а яскравості та бульбашок додали дріжджі шампанські. Неочікуваний, незвичайний, непередбачуваний експеримент, який ми підготували до святкового сезону. Не схожий ні на що, як сніжинка, кожна з яких має свій неповторний візерунок. Ми точно знаємо, з чим святкуватимемо. А ти?

OG 12,5% ABV 5,6% IBU 10
Смакує: легка солодовість, фруктові ноти, відтінки винограду, легкий фанк
Найкраща температура: 8 C°
Можливі поєднання з їжею: легкі закуски, молочний шоколад, фрукти
Доступне в:
Winter ESB
0.33

Winter ESB - бурштиновий ель про зиму і (як без них) мандарини. Колабораційний сорт випускників Школи пивовара MOVA brewering co. та Varvar Brew - насичене, але питке пиво з м'яким смаком. Бурштиновий колір, стійка шапка білої піни, насичений цитрусово-фруктовий аромат. У смаку карамельні ноти переплітаються з елегантною хмелевою гіркотою, яка нагадає вам - так! - про мандарини.

OG 14% ABV 6% IBU 40
Смакує: солодова база, цитрусовість і легкі натяки на тропічні фрукти, помірна гіркота
Найкраща температура: 8 C°
Можливі поєднання з їжею: просто візьми кіло мандаринок
Доступне в:
Varyat
0.33

Що стається, коли разом збираються варвари і звар'ятовані карпатські птиці? Під звуки привезеної з Квасів трембіти вони остаточно вар'ятують і варять пиво з житнім хлібом, спеченим і доставленим з краю географії швидкою бричкою. Хлібний ель "Вар'ят" - ніяк інакше це пиво називатися не могло - це пиво з житнім солодом, житнім хлібом, щедрою жменею хмелю і закладеними на вірпул тисячами усмішок команд двох невгамовних броварень, які доклали руки до цієї колаборації.

OG 15,9% ABV 6,9% IBU 35
Смакує: трав'яні хмелеві ноти, солодово-хлібні відтінки на тлі
Найкраща температура: 8C°
Можливі поєднання з їжею: бігос, ковбаски, печиво з родзинками
Доступне в:
Let it snow
0.33

Летить знов, летить знов, летить знов! Хто сказав, що зимове пиво має бути міцним, темним і зі спеціями? Чому б не влаштувати святковий настрій на весь сезон, але замість традиційного шампанського пити світлий ігристий ель? Легенький, свіжий, щипає за язика, як морозець за щоки, іскристий, як новорічні вогники, на шампанських дріжджах і лакто. Геть, упередження, привіт, нові традиції.

OG 12,5% ABV 5% IBU 12
Смакує: легка свіжа кислинка, ноти випічки, фруктові відтінки
Найкраща температура: 8-10 C°
Можливі поєднання з їжею: фруктовий салат, канапки з птицею чи рибою, лимонні тістечка
Доступне в:
Revenge of the pine
0.33

Кожного року тисячі ялинок... а, ні, це інша історія. Ця ж ялинка наскочить на ваші рецептори і топтатиметься по них, заряджена яскравою хвойною несамовиттю хмелю Чінук. Більше голок! Більше шишок! З цією ялиночкою вам точно не буде сумно цієї зими, обіцяємо ми і Fusion Crew, чиїми об'єднаними силами цей моцний американський ель і було зварено.

OG 19,2% ABV 8,1% IBU 75
Смакує: хмелева гіркота, ялинові ноти, цитруси
Найкраща температура: 10 C°
Можливі поєднання з їжею: салад з сиром з блактиною пліснявою, смажена індичка, печені яблука
Доступне в:
APA Callista
0.33

Ми потроху продовжуємо наші експерименти з АРА, і цей експеримент особливо експериментальний, тому що хміль ще досить нерозповсюджений, лише кілька полів поки що, а ще - це німецький хміль, що робить його головну роль в АРА ще більш незвичною. Аромати хмілю в чистому вигляді відрізняються від ароматів, яких він надає пиву. А ще назва, яка грецькою означає "найпрекрасніша", має довжелезну легенду про появу сузір'я Великого Воза (Великої Ведмедиці). Суцільна загадка, але ми готові її розгадати разом із вами.

OG 14,5% ABV 6,5% IBU 43
Смакує: свіжі червоні ягоди, цитруси, агрус
Найкраща температура: 8 C°
Можливі поєднання з їжею: салат з качкою, курячі кульки з сиром, ягідне желе
Доступне в:
Redember
0.33

Все почалося з того, що минулого року наша команда побувала на виставці в Нюрнбергу і закохалася у місцеве червоне пиво. Але ця любов мала дозріти, мали з'явитися дріжджі, солод, час і натхнення, і ось, нарешті, результат. Він як осінній листопад, як вистигаючі вуглинки вогнища, як рідкий бурштин - червоно-мідяний, наш Redember

OG 12% ABV 4,8% IBU 20
Смакує: сухий, свіжий, легкі натяки на фруктову кісточку
Найкраща температура: 6 C°
Можливі поєднання з їжею: страви з птиці, мідії, вишневий пиріг
Доступне в:
Pumpeii
0.33

Чорної-чорної осінньої ночі настає час пити чорний-чорний гарбузовий портер! Темний, як вулканічний пил, солод, жовтогарячий, як лава, гарбуз, і виверження спецій об’єдналися у сорт, який ми назвали Pumpeii. Гарбуз сирий, гарбуз печений, кориця, духмяний перець і кардамон, сплавлені воєдино пристрастю нашого пивовара комусь нагадають гарбузовий пиріг з кавою, комусь лише підкреслять безмежність пивних смаків, а комусь відгомонять про сезон. Головне, щоб смачно. І зовсім не страшно.

OG 12,8% ABV 5,5% IBU 23
Смакує: темні солоди, спеції, сухий післясмак і кавові відтінки
Найкраща температура: 8°C
Можливі поєднання з їжею: грильоване м'ясо, гарбузовий пиріг
Доступне в:
Oktoberfest
0.33

Цієї невмирущої класики не уникнути, і цього разу ми максимально дотрималися канонів: правильні дріжджі, шість місяців lagerung - все як книжка пише. Несіть сосиски, гірчицю, гарний настрій, і хай розпочнеться забава. Вірніш, хай триває!

OG 13% ABV 5,3% IBU 25
Смакує: помірна солодовість, шляхетна гіркота, чистий смак
Найкраща температура: 6°C
Можливі поєднання з їжею: сосиски, грильоване м'ясо, прецлі
Доступне в:
Doppelsticke
0.33

Doppelsticke означає... Ну, тут трохи заплутано все. Крафтові пивовари не могли не звернути увагу на традиційне німецьке пиво, яке у бунтівному пориві відмовилося бродити лагерними дріжджами, як решта. Звісно, все незвичайне привертає увагу, тому цей стиль певне підвищення популярності не оминуло. Альтбір - це пиво, зброджене верховими дріжджами і витримане, як лагер при низьких температурах. І повертаючись до назви, кажуть, що "sticke" на одному з німецьких діалектів оначає "секрет", і означало це слово пиво, що пивовари лишали собі для власного споживання. "Doppel" означає "подвійний", тобто це вдвічі більше приховуваний секрет. Але з вами ми ним поділимося. Ми його ще на дубовій трісці витримали для повної і невідворотної гарненькості.

OG 20% ABV 9% IBU 50
Смакує: насичено солодовий, древесна і трав'яна гіркота, легка танінність
Найкраща температура: 8°C
Можливі поєднання з їжею: запечена форель, пікатні сири на кшталт Мюнстера, яблучний пиріг
Доступне в:
Купити
-
+
шт.
Cherry Garden
0.33

Чи то співати "Зеленеє жито", чи то цитувати "Садок вишневий коло хати"? Цей експеримент ми присвятили Дню Незалежності - довго думали, що ж такого українського взяти, але врешті-решт це вийшла справжня колаборація з вами усіма. І загальну ідею - пиво з вишнями - запропоновали ще навесні, і етикетку допомогли створити нам ви, і морально підтримували теж ви, тому ми справді щиро втішені цією колективною роботою, і сподіваємося, що її буде ще більше в майбутньому.

OG 13% ABV 6,1% IBU 11
Смакує: зерновий, трохи пряний, сухий, вишневий
Найкраща температура: 8°C
Можливі поєднання з їжею: холодне запечене м'ясо, пісочне печиво
Доступне в:
ESB
0.33

Як кажуть, все нове - то добре забуте старе, і ми знову зварили ESB - це екстра спешл бітер, старший брат звичайного і найкращого бітера. Файна британська класика, але хай не вводить вас в оману слово "бітер" і його градації, насправді ж всі ці сходинки Ordinary, Best, Extra Special зазвичай означатимуть міцність, а не рівень гіркоти. Стриманий, але елегантський, консервативний (хміль Fuggle, оце усе), але насиченістю смаку не поступиться жодному новомодному крафтовому стилю.

OG 14.7% ABV 5% IBU 43
Смакує: солодовий, карамельний, трав`яниста і пряна хмелева нота
Найкраща температура: 8°C
Можливі поєднання з їжею: пиріг чабана, галетне печиво
Доступне в:
APA Wai-Iti
0.33

Наша родина АРА Amarillo, Simcoe і Citra танцює на радощах і вітає нового члена сімейства. Знайомтеся з Wai-Iti, новозеландським братом, наймолодшим, найм’якішим і найфруктовішим. Ніжна хмелева гіркота, ноти персиків і абрикосів, легка лимонність, дрібка прянощів, все це він. Дуже вже кортіло побавитися з якимось незвичайним сортом.

OG 14.5% ABV 5% IBU 43
Смакує: м’яка хмелева гіркота, фрукові ноти, цитруси
Найкраща температура: 8°C
Можливі поєднання з їжею: літне барбекю, легкі салатки, манговий пудинг
Доступне в:
Unicorn
0.33

Знаєте, ми хотіли з самого початку назвати це Єдинорогом. Ну, начебто NEDIPA має бути негірким, а подвійний негірким бути не може, але чому б не побавитися і не побешкетувати? Неможливий-неіснуючий NEDIPA просто просив собі за ім'я якусь міфічну істоту. І от цей єдиноріг, ця вперта коняка, цей вислюк - замість влаштувати веселку і магію нам усю терплячку зламав! Дріжджі вперто не бажали бродити, вляглися на диван, заклали ноги на стінки ЦКТ і відмовлялися працювати. Наш головний пивовар уже 80й рівень з приборкування дріжджів після цього пива має, але поборов-таки. Без застосування чарівної палички, між іншим.

OG 17.5% ABV 7.5% IBU 60
Смакує: тропічні фрукти у хмелевих нотах, відчутна солодовість, гіркий післясмак
Найкраща температура: 10°C
Можливі поєднання з їжею: м'ясо з фруктовими соусами, легкі сирні десерти, желе
Доступне в:
Blodeuwedd
0.33

“Нема коли пояснювати” - це не про нас. Розказуємо. Кажуть, кельтську богиню Бладвед - “квіткове личко” - створили з квітів рокитника, гадючника (не пощастило рослинці з назвою) й дуба. Між іншим, дві останні рослини тісно пов’язані з пивоварством: дубові бочки зрозуміло як, а гадючник додавали для гіркоти за тих давно минулих - на щастя!- часів, коли хмелем ніхто не користувався. А німецький гібридний стиль кельш, завдяки своїй незвичайній процедурі виброджування і витримки, поєднує чистоту смаку справжнього лагера й елегантні, ледь помітні квітково-фруктові ноти елів. Ну, власне, все й замкнулося - квіти, пиво, Blodeuwedd. (Фрею згадувати було б ну зовсім банально, еге ж?) Наш новий, легкий і літній вибрик.

OG 12,4% ABV 5,3% IBU 25
Смакує: сухий, свіжий, трав'янисто-квітковий
Найкраща температура: 6 C°
Можливі поєднання з їжею: сосиски, салати, морквяний пиріг
Доступне в:
sWit Summer
0.33

Ви спитаєте нас, нащо нам ще один вітбір, а ми скажемо - хорошого пшеничного влітку багато не буває. І до того ж, ми мали випробувати нові бельгійські дріжджі, ми взагалі за розмаїття, а тут ще й така сезонна нагода. Сонце, пісочок, море, шезлонг, парасолька, запітнілий келих у руці - це все sWit Summer. Ну, добре, море і решту пляжу можна уявити, але свіжий, з легкими нотами спецій віт ми вам забезпечимо.

OG 12% ABV 5% IBU 13
Смакує: свіжий, пшенична кислинка, ноти спецій
Найкраща температура: 6 C°
Можливі поєднання з їжею: Літні салати, грильовані сендвічі, полуниці
Доступне в: