Cannot find 'empty' template with page ''

Вам вже виповнилося 18 років?

На жаль ви не можете зайти на сайт varvarbrew.com

Так
Ні
01
d`Rye
0.33

Трошки передісторії. Наш попередній випуск, Amalgam, мав би називатися d`Rye & s'Wheat, але таки став Амальгамом. А це - d`Rye, житній його родич. Більш округлий і ніжний, фруктовий і збалансований, він міг би стати прекрасним початком любові до кислих елів людей, з таким пивом раніше незнайомих. Ним можна навертати на шлях диких пив друзів або просто насолоджуватися, якщо ви вже залюбені в цей надзвичайно цікавий і непередбачуваний напрям пивної культури. Витримка в бочці (червоне вино). Пляшка: 0,375 л.

OG 13.3 ABV 6% IBU 15
Смакує: легкі ноти персика, ананаса, мочені яблука
Найкраща температура: 10-12 C°
Можливі поєднання з їжею: молоді сири, легкі салати з блакитним сиром
Доступне в:
Amalgam
0.33

Наші експерименти з незвіданим світом диких дріжджів і дерева тривають. Amalgam означає "суміш, бленд, сплав" - і ця назва просто 100% передає це пиво, яке є сумішшю пшеничного і житнього, над якими файно попрацювали маленькі звірятка (насправді - гриби, але то вже подробиці), які впродовж більше півроку старанно змінювали початковий профіль цього бленду, перетворюючи його на сухий феєрверк терпких мочених яблук, цитрусів (грейпфрутів? мандарин? апельсинів? тут хто що знайде) і приємного зігріваючого тепла. Невдовзі чекайте окремо житній і окремо пшеничний кислячки, які були базою. Витримка в бочці (червоне вино): 8 місяців. Пляшка: 0,375 л.

OG 14.8 ABV 7,5% IBU 17
Смакує: цитруси, терпкі мочені яблука, фруктові ноти
Найкраща температура: 10-12 C°
Можливі поєднання з їжею: креветки на шпажках, молоді козячі сири, грейпфрутовий мармелад
Доступне в:
Imperial Stout BA Independence Edition
0.33

Рік тому, 24 серпня, поки всі святкували День Незалежності, наші пивоварі залили 300 літрів імперського стаута в бочку з-під коньяку і тримали його там рівно рік до 24 серпня 2018го. Ми вирішили відкрити нову віху пивних експериментів, і подати його тихим - без додаткової карбонізації, але під азотом. Потужний, округлий, святковий. На твою честь, Україно!

OG 24% ABV 11% IBU 52
Смакує: глибокий, палений солод, патока, іриски, чорнослив, алкоголь
Найкраща температура: 10-12 C°
Можливі поєднання з їжею: витримана гауда чи аппенцелер, екстра-чорний шоколад
Доступне в:
Sour Vine
0.33

Зізнатися чесно, ми всю цю бочкову епопею розпочали, щоб робите щось таке. Якось наблизитися до мрії і власного ідеалу, доторкнутися до частини пивного всесвіту, який межує з винами (щоб було чим переконати того товариша чи подругу, які кажуть, що вони не по пиву). Раніше вони були лише бельгійські, а тепер бродять по всіх куточках світу - дикі, спонтанні, змішаного бродіння сорти продовжують захоплювати і надихати нас, і несамовито прагнути познайомити з цим захопливим смаком і вас. Сподіваємося, нам вдасться. Цей Begian Sour більше півроку просидів у бочці з-під порто. Пляшка - 0,375 л.

OG 15 ABV 7,3% IBU 10
Смакує: мочені яблука, цитруси, персики, легкий фанк
Найкраща температура: 10-12 C°
Можливі поєднання з їжею: пікантні сири і фруктові тарти
Доступне в:
His Darkness
0.33

Темний, як ніч без місяця, глибокий, як безодня, трохи з короною (з червоного воску), однак ані трохи не помпезний, наш другий реліз бочкової програми - "His Darkness", імперський стаут з витримкою у бочках з-під бурбону. "Його Темнійшість" провів у дерев'яних обіймах майже рік, потім ми змішали вміст двох бочок і розлили по так само вручну понумерованих пляшках. Ручний розлив, ручна поклейка, ручне воскування - і все це з любов'ю і максимальною увагою до деталей. Пляшка - 0, 375 л.

OG 23% ABV 9,8% IBU 52
Смакує: деревні відтінки, палений солод і кава, темні фрукти, алкоголь
Найкраща температура: 10-12 C°
Можливі поєднання з їжею: самостійно
Доступне в:
Hay Day
0.33

Бочковий проект вабив нас нестримно, і ми не могли (та й не дуже хотіли) опиратися. Минулого травня ми залили першу нашу бочку. Найважче було терпляче чекати. Але ось, нарешті, ми випускаємо їх у широкий світ. "Hay Day", фармхаус з витримкою у бочках з-під порто. Для нас це подвійне вперше, ще ніколи ми не витримували пиво у бочках, і ще ніколи не робили фармхаусів з різними культурами дріжджів. Пікантні нотки сіна, приємна кислинка - все це їхня робота. Наш першачок - бленд двох бочок - розлито у понумеровані пляшки нового формату з восковими мантіями (чи коронами, ми ще не визначилися), адже омріяний проект потребує особливого оформлення. Пляшка - 0, 375 л. Country Winner WBA 2018

OG 14% ABV 6.5% IBU 25
Смакує: приємна кислинка, сінні відтінки, легкі деревні ноти
Найкраща температура: 8-10 C°
Можливі поєднання з їжею: насолоджуйтесь ним самостійно або в парі з фермерськими сирами
Доступне в:
Реєстрація
*Oбов'язкові поля