Cannot find 'empty' template with page ''

Вам вже виповнилося 18 років?

На жаль ви не можете зайти на сайт varvarbrew.com

Так
Ні
01
Imperial Stout BA Independence Edition
0.33

Рік тому, 24 серпня, поки всі святкували День Незалежності, наші пивоварі залили 300 літрів імперського стаута в бочку з-під коньяку і тримали його там рівно рік до 24 серпня 2018го. Ми вирішили відкрити нову віху пивних експериментів, і подати його тихим - без додаткової карбонізації, але під азотом. Потужний, округлий, святковий. На твою честь, Україно!

OG 24% ABV 11% IBU 52
Смакує: глибокий, палений солод, патока, іриски, чорнослив, алкоголь
Найкраща температура: 10-12 C°
Можливі поєднання з їжею: витримана гауда чи аппенцелер, екстра-чорний шоколад
Доступне в:
Sour Vine
0.33

Зізнатися чесно, ми всю цю бочкову епопею розпочали, щоб робите щось таке. Якось наблизитися до мрії і власного ідеалу, доторкнутися до частини пивного всесвіту, який межує з винами (щоб було чим переконати того товариша чи подругу, які кажуть, що вони не по пиву). Раніше вони були лише бельгійські, а тепер бродять по всіх куточках світу - дикі, спонтанні, змішаного бродіння сорти продовжують захоплювати і надихати нас, і несамовито прагнути познайомити з цим захопливим смаком і вас. Сподіваємося, нам вдасться. Цей Begian Sour більше півроку просидів у бочці з-під порто. Пляшка - 0,375 л.

OG 15 ABV 7,3% IBU 10
Смакує: мочені яблука, цитруси, персики, легкий фанк
Найкраща температура: 10-12 C°
Можливі поєднання з їжею: пікантні сири і фруктові тарти
Доступне в:
His Darkness
0.33

Темний, як ніч без місяця, глибокий, як безодня, трохи з короною (з червоного воску), однак ані трохи не помпезний, наш другий реліз бочкової програми - "His Darkness", імперський стаут з витримкою у бочках з-під бурбону. "Його Темнійшість" провів у дерев'яних обіймах майже рік, потім ми змішали вміст двох бочок і розлили по так само вручну понумерованих пляшках. Ручний розлив, ручна поклейка, ручне воскування - і все це з любов'ю і максимальною увагою до деталей. Пляшка - 0, 375 л.

OG 23% ABV 9,8% IBU 52
Смакує: деревні відтінки, палений солод і кава, темні фрукти, алкоголь
Найкраща температура: 10-12 C°
Можливі поєднання з їжею: самостійно
Доступне в:
Hay Day
0.33

Бочковий проект вабив нас нестримно, і ми не могли (та й не дуже хотіли) опиратися. Минулого травня ми залили першу нашу бочку. Найважче було терпляче чекати. Але ось, нарешті, ми випускаємо їх у широкий світ. "Hay Day", фармхаус з витримкою у бочках з-під порто. Для нас це подвійне вперше, ще ніколи ми не витримували пиво у бочках, і ще ніколи не робили фармхаусів з різними культурами дріжджів. Пікантні нотки сіна, приємна кислинка - все це їхня робота. Наш першачок - бленд двох бочок - розлито у понумеровані пляшки нового формату з восковими мантіями (чи коронами, ми ще не визначилися), адже омріяний проект потребує особливого оформлення. Пляшка - 0, 375 л. Country Winner WBA 2018

OG 14% ABV 6.5% IBU 25
Смакує: приємна кислинка, сінні відтінки, легкі деревні ноти
Найкраща температура: 8-10 C°
Можливі поєднання з їжею: насолоджуйтесь ним самостійно або в парі з фермерськими сирами
Доступне в:
Реєстрація
*Oбов'язкові поля