Cannot find 'empty' template with page ''

Вам вже виповнилося 18 років?

На жаль ви не можете зайти на сайт varvarbrew.com

Так
Ні
Знайомтеся, 6 PM - наша варіація сесійного ІРА. Що це за звір і з чим його їдять?
Доп. фото
Доп. фото
Доп. фото
Знайомтеся, 6 PM - наша варіація сесійного ІРА. Що це за звір і з чим його їдять?
Session beer - сесійне пиво - стиль не новий, але тим не менш, і надалі породжує бурхливі обговорення між своїми прихильниками і противниками.

Ми звикли більш-менш зустрічати і серед української хвилі крафту, і на імпортних етикетках Session IPA, але, насправді, сесійними бувають і портери, і стаути, які щоправда, рідше зустрічаються в п̶р̶и̶р̶о̶д̶і̶ пивних колах, але переважно це стилі, що мають англійське коріння, і ось чому.

Найпоширенішою з загальноприйних є британська версія походження назви. Річ у тім, що за часів Першої Світової у Великобританії робітники на позмінних виробництвах мали два чотиригодинні офіційні проміжки часу, так звані сесії (session), коли могли вживати пиво: з 11 до 15 і з 19 до 23. Після цього вони ще повинні були працювати, тому і пиво мало б бути легшим, ніж зазвичай. Між іншим, цей закон діяв аж по 1988 рік.

Сьогодні сесійним вважається пиво з вмістом алкоголю меншим ніж 4%, але зовсім не рідкісним є напис Session на етикетці пива з 5% чи 5,5%, і з цього приводу точаться не менш гарячі суперечки, ніж про використання слова “крафт”, мовляв “сесійне” такий самий маркетинговий хід з тлумаченням “можна пити і не п’яніти”.

Одні експерти пророкують, що сесійне пиво триматиметься у трендах наступного року. Інші стверджують, що сесійне - це маячня і глум над пивом, бо воно має бути не таким “щоб пити всю ніч”, а смачним, наполягаючи, що слабоалкогольне пиво таким практично ніколи не буває. А є цікавезний розрахунок впливу на організм пива 4% і 5%, з графіками на бірдекелях.

Наш “сесійник” ми назвали 6 РМ, бо це направду ідеальне післяробоче пиво, легке, насичене, збалансоване, в ньому і  солодова основа, і хмелевий баланс, і, не дивлячись на лише 3,7% алкоголю, він зовсім не пустотілий. Шоста вечора - час, коли можна забути про робочі клопоти, вирушити відпочити додому чи зустрітися з друзями, час для себе і насолоди життям.

Ось такі думки крутилися у нас в голові, власне, і саме таким ми хотіли б бачити цей сорт - пивом, що супроводжує найприємніші години (хоча, це мрія кожного пива, якщо вже чесно), легким, але при цьому не позбавленим яскравого характеру. Маємо надію, так воно і буде.

ПС. А тут 6 РМ наглядає за тим, як вариться Milk Stout ^_^
Реєстрація
*Oбов'язкові поля