Cannot find 'empty' template with page ''

Вам вже виповнилося 18 років?

На жаль ви не можете зайти на сайт varvarbrew.com

Так
Ні
Brewers meet drinkers
Доп. фото
Доп. фото
Доп. фото
Доп. фото
Доп. фото
Доп. фото
Доп. фото
Доп. фото
Доп. фото
Доп. фото
Доп. фото
Доп. фото
Доп. фото
Доп. фото
Доп. фото
Доп. фото
Brewers meet drinkers
Назвати це "народним" пивом було б можна, та надто нескромно, але ми справді страшенно втішені цим проектом, адже процес вигадування, вибору, співтворчості, співпраці, спільного тягання мішків з солодом і вигрібання дробини - ок, це можна прибрати - це так єднає. Тому що спільно щось робити - це завжди круто. Ми отримали такий копняк натхнення від ваших ідей, що тепер важко всидіти на місці і стримуватися від того, щоб щодня щось нове не варити, і від того нас обмежує лише кількість вільного місця на броварні.

Вчора ми весь день, а якщо зовсім точно, то з в 09:17 перші зерна солоду упали в дробилку і до 17:29 у ЦКТ залили дріжджі, варили ель, який ви обрали серед запропонованих нашими друзями-пиволюбами варіантів пива, нагадаємо, то були пшеничний IPA з ананасом,  браун ель з мигдалем, журавлиновий саур, кокосовий портер і житнє з вишнями. Робили ми це з автором ідеї Tony Savchenko, який і солод змолов, і в заторний чан його засипав, і хміль відміряв, і дробину вигріб і був урочисто нагороджений варварським орденом за заслуги.
Зараз чекаємо, поки дріжджі зроблять свою бурхливу роботи, гарненько наїдяться цукром, витримаємо цей поки що безіменний ель на мигдалі і будемо готові представити вам результат. Пиво, яке обрали пиволюби, і яке пивовари зварили з пиволюбами. Наше спільне пиво, перше але не останнє.
Реєстрація
*Oбов'язкові поля